Butik - Kasia Zapała

Zobacz więcej zdjęć: Następne
/299-1693-thickbox/vicky-kurtka.jpg
Vicky kurtka

Cena: 550 PLN

Kurtka kimonowa uszyta z włoskiej wełny 100%. Kolor czarny, beżowe stębnówki, beżowa satynowa podszewka. Można zamówić z innym kolorem. Dopasowana w talii, zapinana na magnesy, długość kurtki ok. 60cm.

Jak dobrać wymiary?

Jeżeli Twoje wymiary nie pokrywają się z rozmiarami standardowymi, proszę o podanie wymiarów według poniższej instrukcji: Poniżej znajduje się lista wymiarów, które będą potrzebne do uszycia sukni na miarę. Proszę pobrać miarę zgodnie z instrukcją. Do pobrania miary proszę używać metra krawieckiego. Wymiary proszę podać w centymetrach.


DLA SUKNII (BODICE AND SKIRT)

 1. Biust - Najszerszy obwód klatki piersiowej.
 2. Pod biustem - Obwód klatki piersiowej pod biustem.
 3. Talia - Obwód talii w najwęższym miejscu.
 4. Biodra - Obwód bioder ok. 10 cm poniżej talii.
 5. Pupa - Obwód bioder w najszerszym miejscu.
 6. Długość spódnicy - Długość od talii do podłogi.
 7. Od karku do talii - Długość od karku do talii.
 8. Wzrost - Twój wzrost bez obuwia.
  • DLA BOLEREK I ŻAKIETÓW
 9. Szerokość ramion
 10. Długość rękawa
 11. Obwód ramienia

Miarę należy pobierać w bieliźnie. Trudno jest pobrać miarę samodzielnie, poproś kogoś o pomoc. Metr krawiecki nie powinien być za ciasno, ani też za luźno przy ciele, powinien komfortowo układać się na sylwetce. Wysokość proszę podać na boso, zaznaczając wysokość obcasa np. wzrost 165 cm + 5 cm obcas. Proszę nie dodawać nic na zapas! Jeżeli masz pytania, prosimy o kontakt, a my dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić Twoje wątpliwości.

*Ważne*
Pracujemy na wymiarach podanych przez Ciebie! Jeżeli podasz nam nieprawidłowe wymiary, Twoja suknia może nie leżeć idealnie. Firma nie bierze odpowiedzialności za skutki błędnie podanych wymiarów.